ZDR3+ WYGRAŁ KONKURS NA AKWIZYCJĘ KARTY DUŻEJ RODZINY NA ROK 2017!!

Wygrana w konkursie na akwizycję Karty Dużej Rodziny to dla nas wielka radość i spełnienie marzenia. Inicjowaliśmy ją w samorządach od 2007 i przez kilka lat pracowaliśmy nad rozwojem tego mechanizmu. W tworzeniu lokalnych Kart Dużej Rodziny w całej Polsce współdziałało dziesiątki środowisk, setki zapalonych do tej idei osób. Bardzo nas cieszy fakt, że MRPiS dziś przekazuje akwizycję tego instrumentu Polityki Rodzinnej w ręce stowarzyszenia. Jest to gest zaufania ze strony instytucji państwowej do rodzin, do obywateli, którzy chcą i od dziś mogą przejąć odpowiedzialność za dalszy rozwój Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Zwracamy się do wszystkich rodzin wielodzietnych z zachętą do współdziałania. Karta Dużej Rodziny ma służyć nam – wielodzietnym – to my samy wiemy jakich zniżek najbardziej potrzebujemy. Każda rodzina może dołożyć swoją cegiełkę – to znaczy zgłosić kolejnego partnera, firmę gotową do udzielenia zniżek.

 Zwracamy się także do przedsiębiorców: rodziny wielodzietne to jedna z największych grup konsumentów, to 3,5 mln obywateli. Udzielając zniżki możecie pozyskać nowych dobrych klientów kupujących prawie hurtowo. Warto wspierać tę grupę obywateli, szczególnie ważną dla przyszłości Polski.

IMG_0238   IMG_0253

Napisano w Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Karty wg lokalizacji

stan na 2014 rok